— Nabídka Rostlin —

Všechny rostliny jsou pěstovány v našich designových nádržích  v teplotě 29-30°C


ANUBIAS NANA

Jeden z nejmenších Anubiasů na trhu. Stejně jako všechny rostliny tohoto rodu je nutné ji přivázat nebo přilepit ke kořenům nebo kamenům, na které se brzy přichytí a bude je obrůstat. Jedná se o menší varietu rostliny Anubias barteri. Díky své velikosti je velmi vhodný i do nano akvárií.


 trs 65kčANUBIAS NANA MICRO

Tento malý Anubias nana micro roste velmi pomalu a zůstává malý. To je důvod, proč se tato rostlina dokonale hodí jako rostlina v popředí s malými, svěžími zelenými listy. Díky své velikosti je velmi vhodný i do nano akvárií

trs 45kč


ANUBIAS BARTERI

Jedná se o rostlinu původem ze západní Afriky, která je velmi nenáročná a poroste v každém akváriu. Dorůstá výšky od 25-40 cm ze svého rhizomu. Rostlinu nesaďte do substrátu, ale přivažte ji ke kamenu/kořenu. Jako jiné anubiasy je vhodné jej sadit na stinné místo akvária, aby se zamezilo růstu řas na jeho listech. Vhodný rovněž do terárií a paludárií. Jeho tuhé listy nejedí ani býložravé ryby. Rostlina roste do stran, nikoliv do výšky. Udržuje si velikost cca 30cm, takže je vhodná do střední části k přichycení na kořen.

trs 65kč


Microsorium pteropus Windelov

Jedná se o poměrně raritní kultivar rostliny Microsorum pteropus. Má zvláštní listy, jejichž konce vypadají jako malé prstíky. Vhodná pro navázání na kořeny a kameny. Použití i v aquascapingu. Výborná k připevnění k dekoracím v akváriu. Doporučujeme ji přivázat na kámen nebo kořen pomocí silonu, nitě nebo lepidla Seachem Flourish Glue. Její kořeny by neměly být zahrabány v substrátu.

trs 75kč


Při objednávce  nad  400 kč  je možné rostliny zaslat Českou poštou .